CO2 frakčný laser
Operácia znamienka pomocou CO2 frakčný laser
Diódový laser Nd:YAG
IPL - intenzívne pulzné svetlo je ošetrenie najmodernajšou metódou používanou vo svete pomocou IPL (intenzívneho pulzného svetla) na ošetrenie tváre, krku, dekoltu. Svetelná energia preniká hlboko do kože a navodzuje novotvorbu kolagénu. Pleť sa stáva vyhladenejšou, póry sa zmenšujú, vyhladzujú sa jemné vrásky. Ošetrenie je vhodné ako pre zrelú pleť s rozšírenými cievkami, hnedými škvrnami, tak aj pre mladšiu a problémovú pleť. Pre očakávaný výsledok je potrebná kúra 5-8 ošetrení. Svetlo pracuje na princípe ,, fototermolýzy,, to jest je pohlcované tmavým podkladom / vlasovým folikulom, hemoglobínom v cievke a melanínovým pigmentom v znamienku/.

Pomocou lasera alebo najmodernejšieho vysokofrekvenčného elektrokautera / metódou vaporizácie/ s minimálnym pocitom bolesti je možné odstrániť neestetické výrastky na koži (stopkaté bradavice, starecké bradavice, fibrómy a pod.).

Na trvalú depiláciu plôch využívame najmodernejšiu metódu IPL (intenzívne pulzné svetlo), pri ktorej využitím svetelnej energie a intenzívneho chladenia rýchlo a bezbolestne odstraňujeme nežiadúce ochlpenie na tvári a tele. Ošetrenie je potrebné opakovať 5-6 krát.

Na odstránenie metličiek na tvári a retikulárnych cievok sa používa diodový laser Nd:YAG.

Na tvári je metódou číslo jedna IPL a Nd:YAG pomocou ktorých sa cievky zatavia a nedostane sa do nich krv.

Na odstránenie pigmentovaných, melanínových škvrn je vhodná fototermolýza pomocou IPL svetla . Ošetrenie je potrebné zopakovať viackrát (5-6).

Pomocou IPL,vysoko koncentrovaných ovocných kyselín a mikrodermabrázie (intenzívneho pulzného svetla). Odstraňovanie pigmentových škvŕn na tvári, rukách. Ošetrenie sa musí opakovať 5-6 aj viac krát podľa aktuálneho stavu.
Úvod
I
O nás
I
Vybavenie
I
Služby
I
Cenník
I
Kontakt
© 2009 Chiramax. Všetky práva vyhradené.
Design created by Chránená dielňa 4texel, s.r.o.