Mezolift je moderná skrášľovacia metóda používaná na spomalenie procesu stárnutia kože a na jej revitalizáciu. Priamo do pokožky/mezodermy/ sa aplikujú látky obsahujúce bohatú zmes vitamínov, minerálov, stopových prvkov a hlavne kolagén a elastín. Pomocou tejto metódy sa vyhladzujú jemné vrásky a zvyšuje sa hydratácia, prekrvenie a následne aj tonus pokožky.

   Štandardne sa mezolift robí aplikáciou mikroinjekcii do postihnutých miest tváre.

Naše pracovisko ako jedno z mála pracovísk na Slovensku využíva bezvpichovú metódu. Ide o mezoporáciu za pomoci prístroja Acthyderm . Hydratačný preparát Bio Viso, spolu s malým množstvom Kyseliny Hyaluronovej sa natiera na tvár v podobe gélov a  metodou mezoporácie sa táto účinná a hydratačná látka dostáva do mezodermy.

Používame zmes vitamínov a stopových prvkov obsahujúcich v preparáte Bio Viso a na záver aplikujeme samostatne Kyselinu Hyaluronovú.

Kyselina hyaluronová spolu s preparátom Bio Viso je zodpovedná za optimálnu hydratáciu pokožky a v konečnom dôsledku vedie k produkcii kolagénu, čiže k zlepšeniu textúry pleti a k jej vypnutiu. Elektroporácia zabezpečuje prienik látok až do hlbky až 1,0cm do časti kože, ktorá sa nazýva mezoderma.

Mezoderma je priestor zhruba 0,4 cm pod pokožkou, v ktorom prebiehajú všetky metabolické pochody kože, kde sídli vlasový folikul, cievky a kolagén.

Táto metóda/mezoporácia/ nezanecháva žiadne stopy na koži a je úplne bezbolestná.
Ideálnym kandidátom na mezolift je žena, alebo muž s dehydratovanou pokožkou, pripomínajúcou scvrknuté jabĺčko, ale aj každá žena po 40-ke.

Podľa stavu pleti sa mezolift aplikuje 1x krát v dvoj-trojtýždenných intervaloch na začiatok a potom 1x mesačne. Ideálne je v kombinácii s mikrodermabráziou. Pokožka totiž vďaka hĺbkovému prečisteniu a hydratačným účinkom Kyseliny Hyaluronovej zostáva pružnejšia, napätejšia a tým sa predlžuje proces starnutia.

Na ošetrenie sú vhodné: líca, okolie očí, čelo, brada, okolie úst, krk, ale aj dekolt.

Po zákroku odporúčame 12 hodín nenanášať maceup a  týždeň po zákroku vynechať pobyt na slnku alebo v soláriu a v saune.

Mezolift je skvelou prevenciou proti predčasnému starnutiu.
Úvod
I
O nás
I
Vybavenie
I
Služby
I
Cenník
I
Kontakt
Design created by Chránená dielňa 4texel, s.r.o.