Výplne hlbokých a stredne hlbokých vrások

Aplikácia kyseliny hyaluronovej je veľmi účinnou a obľúbenou metódou na korekciu hlbších vrások (nosovo ústne ryhy, vrásky na čele, vrásky nad hornou perou ) a na zväčšovanie  a modeláciu objemu pier.

Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá je dôležitou a prirodzenou súčasťou nášho organizmu. Jej hydratačné a viskózno – elastické vlastnosti dodávajú našej pokožke hebkosť  a pružnosť . Procesom stárnutia produkcia tejto látky v organizme klesá a naša pokožka stráca elasticitu , je menej hydratovaná a objavujú sa prvé vrásky.

Aplikáciou kyseliny hyaluronovej dopÍňame pokožke jej vlastnú látku a vraciame jej stratený objem a vlahu. Kyselina hyaluronová sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou priamo pod vrásku. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva v lokálnom znecitlivení. Zákrok trvá 15 až 30 minút a bezprostredne po jeho ukončení sa môže  v mieste vpichu objaviť drobný opuch alebo začervenanie. 

48 hodín po zákroku je výplňový materiál voľne pohyblivý, preto nie je vhodné zapájať mimiku v ošetrovanej oblasti a  ani  sa ošetrovanej oblasti dotýkať. 

Taktiež sa neodporúča  vystavovať  ošetrenú oblasť intenzívnemu teplu (napr. solárium, slnko, sauna), alebo silnému chladu. Minimálne  po dobu, pokiaľ pretrváva opuch alebo začervenanie.
Dôležité je tiež , aby klientka bola počas zákroku úplne zdravá a neužívala lieky spôsobujúce zvýšenú krvácavosť.

Výhodou tejto metódy je jej okamžitý a pomerne dlhotrvajúci efekt. Dĺžka efektu je 6 až 18 mesiacov v závislosti od druhu aplikovaného materiálu. Aplikácia výplňových materiálov ( vstrebateľných implantátov ) je dobre kombinovateľná aj s botulotoxínom a ďalšími technikami slúžiacimi na odstránenie vrások.

V našom centre používame výlučne čistú kyselinu hyaluronovú –PRINCESS Filler www.croma.at. Doba odbúravania tohto preparátu je až do 1 roka.
Úvod
I
O nás
I
Vybavenie
I
Služby
I
Cenník
I
Kontakt
Design created by Chránená dielňa 4texel, s.r.o.